Ranga i nazwa turnieju | Kategoria | Miejsce | Miejscowość |
Rok 2014 |
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich | C10 | V | Tallinn |
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych | C10 | IX | Tallinn |
Mistrzostwa Europy w Rozwiązywaniu Zadań | C10 | V | Tallinn |
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich | C10 | XIV | Wrocław |
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych | C10 | XIII | Wrocław |
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych | C10 | XX | Jastrzębia Góra |
Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych | C9 | I | Spała |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Błyskawicznych | OPEN | III | Spała |
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół | Szkoły Podstawowe | I | Szklarska Poręba |
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Szkół | Szkoły Podstawowe | I | Sieradz |
Puchar Gór Opawskich | C12 | I | Pokrzywna |
Grand Prix Polski Dzieci i Młodzieży w Szachach | C12 | III | Łódź |
Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Blitz | OPEN | XIII | Hradec Kralove |
Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Rapid | OPEN | XIV | Hradec Kralove |
Międzynarodowy Turniej Szachowy | OPEN | I; ELO<1600 | Litomyśl |
Rok 2013 |
Mistrzostwa Europy w Szachach Klasycznych | C8 | Udział | Budva |
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskaiwcznych | C10 | XIV | Budva |
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich | C8 | I | Budva |
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich | C1O | XIII | Warszawa |
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych | C10 | III | Warszawa |
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych | C8 | Udział | Olsztyn |
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich | C8 | VI | Olsztyn |
Mistrzostwa Polski Młodzików | C8 | VI | Poronin |
Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych | C9 | I; zdobycie II kat | Suchedniów |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | C9 | II | Soczewka |
Międzynarodowy Festiwal im. Akiby Rubinsteina | Open D | Udział | Polanica |
Puchar Gór Opawskich | C12 | IV | Pokrzywna |
Z Szachami Przez Polskę | Open | Udział | Zakopane |
Puchar Prezydenta w Szachach Błyskawicznych | C10 | I | Skierniewice |
Sobotni Turniej Szachowy | C16 | III | Skierniewice |
Memoriał im. Janusza Heka | C12 | I | Puszcza Mariańska |
Rok 2012 |
Mistrzostwa Województwa Klasyczne | 8 lat | III | Księże Młyny |
Międzynarodowy Turniej im. Makarczyka | 8 lat | III | Łódź |