Ranga i nazwa turnieju | Kategoria | Miejsce | Miejscowość |
Rok 2013 |
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych | C18 | XXXII | Szczyrk |
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół | Szkoły Ponadgimnazjalne | IV | Solina |
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych | C18 | Udział | Olsztyn |
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich | C18 | Udział | Olsztyn |
Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych | C17 | III | Suchedniów |
Puchar Gór Opawskich | Zaw. z rank. do 1800 | II | Pokrzywna |
Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina | Open B | XVI | Polanica |
Rok 2012 |
Mistrzostwa Województwa Klasyczne | 16 lat | I | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych | Junior | II | Pabianice |
Ogólnopolski Turniej Puchar Gór Opawskich | 16 lat | I | Pokrzywna |
Rok 2011 |
Mistrzostwa Świata Szkół | 14 lat | XIX | Kraków |
Mistrzostwa Województwa Klasyczne | 16 lat | II | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa Szybkie | Open | II | Kutno |
Międzynarodowy Turniej Regions Cup | Junior | I | Spała |
Turniej Szachowy X lecie Klubu Szachowego | 16 lat | II | Nieborów |
Rok 2010 |
Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych | Junior | I | Karpacz |
Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych | Junior | I | Wieluń |
Ogólnopolski Turniej Puchar Gór Opawskich | 14 lat | II | Pokrzywna |
Ogólnopolski Turniej Szachy Łączą Pokolenia | 14 lat | II | Teresin |
Turniej Cztery Pory Roku - Zima | Open | II | Puszcza Mariańska |
Rok 2009 |
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych | Junior | IV | Pokrzywna |
Mistrzostwa Polski Szachy Przyspieszone | Junior | VII | Koszalin |
Mistrzostwa Makroregion Centralnego | Junior | IV | Kielce |
Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych | Junior | II | Skierniewice |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | Junior | II | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich | Junior | III | Księże Młyny |
Międzynarodowy Turniej Szachowy | Junior | III | Polanica |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | II | Skierniewice |
Rok 2008 |
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich | Junior | II | Warszawa |
Mistrzostwa Makroregion Centralnego | Junior | III | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | Junior | II | Księże Młyny |
Ogólnopolskie Grand Prix PKO BO | Junior | II | Warszawa |
Rok 2007 |
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych | Junior | I | Chotowa |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | III | Skierniewice |
Rok 2006 |
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych | Junior | I | Chotowa |
Rok 2005 |
Mistrzostwa Makroregion Centralnego | Junior | II | Sulejów |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | Junior | II | Biała |