Ranga i nazwa turnieju | Kategoria | Miejsce | Miejscowość |
Rok 2013 |
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych | D18 | XXII | Budva |
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich | D18 | X | Budva |
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich | D18 | XVIII | Warszawa |
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych | D18 | XII | Warszawa |
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych | D18 | VII | Olsztyn |
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich | D18 | XI | Olsztyn |
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych | D18 | IV | Szczyrk |
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół | Pondgimnazjalne | IV | Solina |
VII Fantazja Ułańska | Kobiety | XI | Puszcza Mariańska |
Puchar Prezydenta w Szachach Błyskawicznych | kobiety | II | Skierniewice |
Rok 2012 |
Mistrzostwa Europy Szybkie | 16 lat | III | Banja Vrucica |
Mistrzostwa Europy Błyskawiczne | 16 lat | III | Banja Vrucica |
Mistrzostwa Polski Szybkie | 16 lat | VII | Warszawa |
Mistrzostwa Polski Błyskawiczne | 16 lat | V | Warszawa |
Mistrzostwa Województwa Klasyczne | 16 lat | I | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych | Junior | II | Pabianice |
Ogólnopolski Turniej o Puchar Gór Opawskich | Kobiety | I | Pokrzywna |
Międzynarodowy Turniej im. Makarczyka | Kobiety | I | Łódź |
Rok 2011 |
Mistrzostwa Świata Szkół | 14 lat | X | Kraków |
Mistrzostwa Polski Ekstraliga | Junior | VII | Ustroń |
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego | 16 lat | I | Łączna |
Mistrzostwa Województwa Klasyczne | 16 lat | II | Księże Młyny |
Międzynarodowy Turniej Regions Cup | Junior | I | Spała |
Ogólnopolski Turniej o Puchar Gór Opawskich | Kobiety | I | Pokrzywna |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Kobiety | I | Łowicz |
Rok 2010 |
Mistrzostwa Polski Ekstraliga | Junior | V | Ustroń |
Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych | Junior | I | Karpacz |
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego | 14 lat | I | Soczewka |
Mistrzostwa Województwa | 14 lat | I | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych | Junior | I | Wieluń |
Międzynarodowy Turniej Karkonosze 2010 | Kobiety | II | Karpacz |
Międzynarodowy Turniej Regions Cup | Junior | I | Spała |
Ogólnopolski Turniej o Puchar Gór Opawskich | Kobiety | III | Pokrzywna |
Ogólnopolski Turniej Szachy Łączą Pokolenia | Kobiety | III | Teresin |
Turniej Cztery Pory Roku - Zima | Open | V | Puszcza Mariańska |
Rok 2009 |
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych | Junior | IV | Pokrzywna |
Mistrzostwa Polski w Szachach Aktywnych | Junior | IX | Koszalin |
Mistrzostwa Polski Ekstraliga | Junior | VIII | Chotowa |
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych | Junior | X | Koszalin |
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych | Junior | XIII | Chotowa |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | Junior | I | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych | Junior | II | Skierniewice |
Międzynarodowy Turniej Szachowy Puchar Gór Opawskich | Junior | I | Pokrzywna |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | III | Skierniewice |
Rok 2008 |
Mistrzostwa Polski I Liga - awans do Ekstraklasy | Junior | I | Gorzów |
Mistrzostwa Polski w Szachach Aktywnych | Junior | II | Lublin |
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych | Junior | II | Lublin |
Mistrzostwa Polski w Szachach Przyspieszonych | Junior | III | Lublin |
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego | Junior | I | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | Junior | I | Księże Młyny |
Międzynarodowy Turniej Szachowy | Junior | I | Polanica Zdrój |
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom | Junior | I | Łódź |
Ogólnopolskie Grand Prix PKO BO | Junior | I | Warszawa |
Rok 2007 |
Mistrzostwa Polski II Liga - awans do I Ligi | Junior | II | Lublin |
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych | Junior | I | Chotowa |
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego | Junior | II | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | Junior | I | Księże Młyny |
Międzynarodowy Memoriał im. Makarczyka | Junior | III | Łódź |
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom | Junior | I | Łódź |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | I | Olkusz |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | I | Skierniewice |
Ogólnopolski Turniej Talentów | Junior | II | Łódź |
Rok 2006 |
Mistrzostwa Świata | Junior | XV | Gruzja |
ME w Szachach Przyspieszonych | Junior | II | Warszawa |
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych | Junior | I | Chotowa |
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych | Junior | I | Kołobrzeg |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | Junior | I | Biała |
Międzynarodowy Turniej Krajów Nadbałtyckich | Junior | I | Estonia |
Międzynarodowy Turniej Szachowy | Junior | I | Polanica Zdrój |
Rok 2005 |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | Junior | I | Biała |
Międzynarodowy Turniej Szachowy | Junior | III | Warszawa |
Międzynarodowy Turniej Szachowy | Junior | III | Kołobrzeg |
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom | Junior | I | Łódź |
Rok 2004 |
Mistrzostwa Polski w Szachach Aktywnych | Junior | I | Częstochowa |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | Junior | I | Biała |
Międzynarodowy Turniej Szachowy | Junior | III | Łódź |
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom | Junior | III | Łódź |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | III | Olkusz |