Ranga i nazwa turnieju | Kategoria | Miejsce | Miejscowość |
Rok 2013 |
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich | C10 | XVI | Warszawa |
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych | C10 | XIII | Warszawa |
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych | C10 | Udział | Szczyrk |
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych | C10 | Udział | Olsztyn |
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich | C10 | Udział | Olsztyn |
Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych | C11 | IV | Suchedniów |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | C11 | V | Soczewka |
Międzynarodowy Festiwal im. Akiby Rubinsteina | Open D | Udział | Polanica |
Puchar Gór Opawskich | C12 | III | Pokrzywna |
VII Fantazja Ułańska | Open | VII | Puszcza Mariańska |
Sobotni Turniej Szachowy | C12 | II | Skierniewice |
V Grand Prix Gór Swiętokrzyskich | C10 | I | Małogoszcz |
Puchar Prezydenta w Szachach Błyskawicznych | C14 | III | Skierniewice |
2012 |
Mistrzostwa Europy Szybkie | 16 lat | VI | Banja Vrucica |
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego | 16 lat | III | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa Klasyczne | 16 lat | II | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych | Junior | II | Pabianice |
2011 |
Mistrzostwa Świata Szkół | 14 lat | XII | Kraków |
Mistrzostwa Polski Ekstraliga | Junior | VII | Ustroń |
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego | 16 lat | I | Łączna |
Mistrzostwa Województwa Klasyczne | 16 lat | I | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa Szybkie | Open | I | Kutno |
Międzynarodowy Turniej Regions Cup | Junior | I | Spała |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | 16 lat | II | Łowicz |
Ogólnopolski XVI Bielański Turniej Szachowy | Open | I | Warszawa |
Turniej Szachowy X lecie Klubu Szachowego | 16 lat | I | Nieborów |
2010 |
Mistrzostwa Polski Ekstraliga | Junior | V | Ustroń |
Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych | Junior | I | Karpacz |
Międzynarodowy Festiwal Szachowy | Open B | III | Polanica Zdrój |
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego | 14 lat | I | Soczewka |
Mistrzostwa Województwa | 14 lat | II | Księże Młyny |
Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych | Junior | I | Wieluń |
Ogólnopolski Turniej Puchar Gór Opawskich | 14 lat | III | Pokrzywna |
Ogólnopolski XV Turniej Bielański | Open | II | Warszawa |
Ogólnopolski Turniej Szachy Łączą Pokolenia | 14 lat | I | Teresin |
Turniej Cztery Pory Roku - Zima | Open | I | Puszcza Mariańska |
2009 |
MP w Szachach Przyspieszonych | Junior | IV | Koszalin |
MP Ekstraliga | Junior | VIII | Chotowa |
MP w Szachach Klasycznych | Junior | XVI | Chotowa |
Mistrzostwa Woj. Szkół Podstawowych | Junior | II | Księże Młyny |
Mistrzostwa Woj. w Szachach Szybkich | Junior | II | Księże Młyny |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | II | Otwock |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | III | Skierniewice |
2008 |
MP I Liga - awans do Ekstraklasy | Junior | I | Gorzów |
MP w Szachach Aktywnych | Junior | II | Lublin |
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego | Junior | II | Księże Młyny |
Mistrzostwa Woj. Klasyczne | Junior | III | Księże Młyny |
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom | Junior | II | Łódź |
Ogólnopolskie Grand Prix PKO BO | Junior | II | Warszawa |
2007 |
MP Szkół Podstawowych | Junior | I | Chotowa |
Mistrzostwa Makroregion Centralnego | Junior | III | Księże Młyny |
Międzynarodowy Memoriał im. Makarczyka | Junior | I | Łódź |
Ogólnopolski Szachowy Turniej Talentów | Junior | I | Łódź |
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom | Junior | I | Łódź |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | II | Skierniewice |
2006 |
MP Szkół Podstawowych | Junior | I | Chotowa |
Mistrzostwa Makroregion Centralnego | Junior | III | Sulejów |
Mistrzostwa Woj. Klasyczne | Junior | I | Biała |
Międzynarodowy Turniej Krajów Nadbałtyckich | Junior | III | Estonia |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | I | Michałowice |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | III | Wieluń |
2005 |
Mistrzostwa Makroregion Centralnego | Junior | I | Sulejów |
Mistrzostwa Woj. Klasyczne | Junior | I | Biała |
Międzynarodowy Turniej Szachowy | Junior | II | Warszawa |
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom | Junior | I | Łódź |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | I | Wieluń |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | I | Częstochowa |
2004 |
MP Szachach Przyspieszonych | Junior | III | Kołobrzeg |
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego | Junior | III | Kielce |
Mistrzostwa Woj. w Szachach Klasycznych | Junior | II | Biała |
Międzynarodowy Turniej Szachowy | Junior | II | Warszawa |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | I | Grodzisk Maz. |
Ogólnopolskie Mistrzostwa Podhala | Junior | II | Rabka |
2003 |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | Junior | I | Skierniewice |