Mistrzostwa Makroregionu 2010 - podsumowanie.
24.10.2010

W Soczewce zakończyły się Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów Regionu łódzko – świętokrzyskiego, będące eliminacją do finałów XV OOM, Pucharu Polski Młodzików, Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Juniorów w 2011 roku.

Zawodnicy trenowani przez Bogusława Bodera kolejny raz zdecydowanie zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej turnieju.

Wywalczyli dziesięć miejsc będących kwalifikacją do finałów Mistrzostw Polski, wygrali cztery kategorie wiekowe i zdobyli dziewięć medali.

Osiński Kamil II+ 1729 V 5,5 pkt

Wszyscy zawodnicy podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem i prawie w komplecie wywalczyli upragnione kwalifikacje. Na szczególne słowa uznania zasłużyli:

• Małgorzata Budzińska, która z kompletem zwycięstw uzyskała w turnieju ranking 1779,

• Radosław Psyk, który z kompletem zwycięstw i rankingiem 1823 uzyskał normę na II kategorię PZSzach.

Jesteśmy pewni, że zawodnicy, którym mimo dobrej postawy szczęście nie dopisało, wywalczą awans w turnieju „ostatniej szansy” i Klub w komplecie przystąpi do finałów MP w 2011 roku.
Jeszcze raz, serdecznie gratulujemy trenerowi i zawodnikom wspaniałej postawy.