Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Ustroniu

Na zakończonych w Ustroniu 14 lipca 2010 roku Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów nasza drużyna w składzie:

Mateusz Kołosowski FM 2308 4,5 pkt
Tomasz Klepaczka I+ 2108 4,0 pkt
Mateusz Błaszkiewicz I 1931 3,0 pkt
Jan Budziński I+ 1902 5,5 pkt
Magdalena Kowara I++ 1833 4,5 pkt
Aleksandra Tarnowska I 1741 6,0 pkt
wywalczyła VI miejsce
(10 PKT, 27,5 pkt.).

O tym jak trudna była ta rywalizacja niech świadczy fakt, że na to miejsce złożyły się między innymi, zwycięstwa nad JKSz MCKiS Jaworzno zdobywcą III miejsca oraz KS Polonia Wrocław, świeżo upieczonym wicemistrzem Polski.

Pomimo lekkiego falstartu, drużyna motywowana przez swojego trenera Bogusław Bodera, pokazała charakter, ogromne serce do walki oraz wiarę w swoje umiejętności. Gratulujemy naszym zawodnikom wspaniałej postawy.

Gratulujemy drużynie KS Polonia Trade Trans Warszawa, aktualnemu Drużynowemu Mistrzowi Polski Juniorów.

Wyniki, tabele i zestawienia

Kroniki Klubowe