II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Teresin - podsumowanie

Na zakończonym w dniu dzisiejszym II Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Teresin zawodnicy naszego Klubu wygrali trzy z pięciu rozgrywanych kategorii. Bezkonkurencyjny okazał się Jan Budziński, który zwyciężył w kategorii do 15 lat, w kategorii do lat 18 zajął II miejsce, a w całym turnieju zajął III miejsce.

W tej rywalizacji równie pomyślnie wypadł Adam Kowalczyk II miejsce w kategorii do lat 15, III miejsce w kategorii do lat 18 i VIII w całym turniej.

Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Aleksandra Tarnowska, która zajęła III miejsce do lat 15 i IV do lat 18.

Najliczniejszą grupę, reprezentującą nasz klub stanowili juniorzy młodsi, którzy zdecydowanie zdominowali kategorię do lat 10. Zwyciężył Szymon Karwat, przed Julianem Jażdżykiem i Maciejem Rakiem. Czwarte miejsce zajął Maciej Osiński, a Radosław Psyk zakończył rywalizację na VI miejscu.

Turniej rozgrywano na dystansie 7 rund po 15 minut na każdego zawodnika.

Na podkreślenie zasługuje wzorowa organizacja, wspaniałe warunki do gry stworzone przez organizatorów. Oby tak zorganizowanych turniejów było coraz więcej!

Kroniki Klubowe