Mamy 15 miejsce...

Ogólnopolskie Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Karpacz 2010

Mistrzostwa zakończone. Czas na krótkie podsumowanie.
Nasza drużyna zajęła 15 miejsce z dorobkiem 11 punktów. Wyprzedziliśmy kilka wyżej notowanych zespołów i właściwie jedyny niedosyt powoduje fakt, że w ostatniej, jedenastej rundzie, w bezpośrednim starciu ze sportowacami ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Zielonej Góry, nie udało się wywalczyć zwycięstwa.

Zabrakło naprawdę niewiele, bo 0,5 punktu. Niby nic, a jednak… Dałoby to nam upragnioną pierwszą dziesiątkę i na pewno podbudowało naszych zawodników, którzy walczyli dzielnie. Do pełni szczęścia zabrakło doświadczenia i w kilku przypadkach zwykłego „cwaniactwa” turniejowego.

Należy jednak pamiętać, że dwóch naszych zawodników to absolutni debiutanci na imprezie tej rangi i liczymy na to, że doświadczenia jakie zebrał cały zespół, zaowocują już w najbliższej przyszłości.

Całej drużynie i trenerowi dziękujmy za serce włożone w turniej i życzymy samych sukcesów.

Na koniec pozostaje pogratulować zwycięzcom turnieju, Szkole Podstawowej Nr 13 z Gorzowa Wielkopolskiego –  zespół I, świeżo upieczonym Drużynowym Mistrzom Polski Szkół Podstawowych.

Mistrzostwa - tabele turniejowe
Wyniki: drużynowo oraz indywidualnie

Kroniki Klubowe