XV Otwarte Mistrzostwa Milanówka Juniorów w Szachach Szybkich

Bardzo pracowicie spędzają majowy weekend zawodniczki i zawodnicy Klubu Szachowego Piątka Skierniewice. Na rozegranych w dniu dzisiejszym XV Otwartych Mistrzostwa Milanówka Juniorów w Szachach Szybkich bardzo dobrze w kategorii do lat 10 zaprezentowali się nasi zawodnicy.
W turnieju dziewcząt II miejsce wywalczyła II 1600 Zuzanna ŁUKASIK (5,5 pkt), która I miejsce przegrała z zawodniczką, z którą w bezpośrednim starciu osiągnęła remis. Wspaniała postawa Zuzi, której kibicujemy szczególnie, gdyż została zakwalifikowana do drużyny Szkoły Podstawowej. Już niedługo będzie mogła się sprawdzić w turnieju finałowym o Mistrzostwo Polski. Trzymamy kciuki!
III miejsce w turnieju przypadło IV 1250 Julii HANUSZKIEWICZ (5,0 pkt), a to najbardziej nielubiane -  IV przypadło III 1400 Marii SOKÓŁ (4,5 pkt).

Równie dobrze wypadli chłopcy. II 1800 Łukasz PYTLOS zajął II miejsce z dorobkiem 6,0 pkt. III 1600 Franciszek BARTOSIK zajął III miejsce z dorobkiem 6,0 pkt, a IV 1400 Hubert PYTLOS zajął VII miejsce z 5,0 pkt.

Serdeczne gratulacje i życzenia udanych dalszych startów dla wszystkich startujących w turnieju naszych młodych zawodniczek i zawodników.