VII Mistrzostwa Przedszkolaków Ursusa - podsumowanie

Pojechali i świetnie się bawili!

Na zakończonych w sobotę 20 kwietnia szachowych Mistrzostwach Ursusa Przedszkolaków, bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Klubu Szachowego Piątka Skierniewice. Nasza skromna, czteroosobowa drużyna, z niewielką stratą do "pudła", zajęła IV miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Prawdziwą rewelacją turnieju dziewcząt, okazała się nasza jedyna zawodniczka V 1100 Barbara Reszka, która w całym turnieju nie przegrała żadnej partii i z dorobkiem 5,5 pkt zdecydowanie wygrała rywalizację w turnieju dziewcząt. Oprócz pucharu i dyplomu Basia uzyskała IV kategorię szachową. Serdecznie gratulujemy!

W turnieju chłopców byliśmy reprezentowani przez 3 zawodników. V 1200 Wojciech Jagodziński z dorobkiem 5,0 pkt zajął III miejsce i uzyskał IV kategorię szachową. Grający bez kategorii Adam Gorchulski z dorobkiem 3,5 pkt zajął XXI miejsce i uzyskał V kategorię szachową, a V 1200 Hubert Pytlos z dorobkiem 2,0 pkt zajął XL miejsce.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.