Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 12 i 14 - podsumowanie

Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 12 i 14 - podsumowanie

Radek z medalem Mistrzostw Polski! Udany start Naszych zawodników.

Jak co roku, z dużymi nadziejami czekaliśmy na wyniki Mistrzostw Polski w grupie wiekowej Radka. No i nie zawiedliśmy się ponownie. Na zakończonych w Wałbrzychu, Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Szachach Klasycznych do lat 12 i 14,
I 1782 Radosław Psyk po wspaniałej walce, wywalczył III miejsce i brązowy medal.

III miejsce i brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Polski do lat 12 w 2013 roku

Radoslaw-Psyk-turniejRadosław Psyk
Urodzony 2002-04-09
Elo 1782
Tyt. I

Ranking uzyskany 2070
Suma punktów 6.5


Bardzo dobrze zaprezentowała się również nasza zawodniczka w turnieju do lat 14 Natalia Najuch. Przystępująca do rywalizacji z ostatnim numerem startowym nasza zawodniczka, zakończyła mistrzostwa na wysokim XIV miejscu, zostawiając za sobą wyżej notowane zawodniczki. Potwierdzeniem bardzo dobrego występu Natalii jest również uzyskanie normy na I kategorię szachową.

Najuch-Natalia-002Natalia Najuch
Urodzona 2000-01-28
Elo 1312
Tyt. II

Ranking uzyskany 1800
Suma punktów 5.0


Po stronie udanych może zapisać swój start, startujący w grupie zawodników do lat 12 Maciej Rak. Nasz zawodnik przez całe mistrzostwa toczył walkę z dużo wyżej notowanymi przeciwnikami i w kilku przypadkach zmagania te zakończyły się jego sukcesem. 

rak-maciejMaciej Rak
Urodzony 2001-04-30
Elo 1291
Tyt. III

Ranking uzyskany 1660
Suma punktów 3.0

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania podopieczynm trenera Bogusława Bodera za zaangażowanie i wspaniałą sportową postawę. Życzymy powodzenia w dalszych, indywidualnych i drużynowych startach!

Kroniki Klubowe