II Puchar Koziołka Matołka
17.01.2012

Koziołek Matołek dla Skierniewic
W rozegranych w dniu 7 stycznia II Otwartych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Bychlewie, bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy naszego klubu. Turniej został rozegrany na dystansie VII rund w tempie 15 minut na zawodnika. Zwycięzcą turnieju został III 1600 Maciej Rak z dorobkiem 6,0 pkt. Wśród zawodników z klas I-III pierwsze miejsce wywalczył III 1600 Maciej Ciesielski z dorobkiem 5,0 pkt.
Serdecznie gratulujemy!

Należy w tym miejscu docenić wzorową organizację turnieju. Mimo, że ilość przybyłych zawodników zaskoczyła organizatorów, to stanęli oni na wysokości zadania i impreza odbyła się bez żadnych, niespodzianek. Był obiad, były nagrody i trofea, a wszyscy zawodnicy i opiekunowie, podkreślali wspaniałą sportową atmosferę.
Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej sympatycznej imprezy.

W tym miejscu zamieszczamy link do tabeli wyników oraz galerii turnieju, umieszczonych na Szacharni, która rozgrywki objęła patronatem.