Symultana Szachowa z Arcymistrzem Grzegorzem Gajewskim Skierniewice 2011 - podsumowanie

Symultana Szachowa z Arcymistrzem Grzegorzem Gajewskim Skierniewice 2011 - podsumowanie

Z informacji, jakie otrzymaliśmy od organizatorów wynika, że w symultanie wzięło udział 25 zawodników. Imprezę uświetnił swoją obecnością Janusz Korwin-Mikke, który nie odmówił sobie przyjemności rozegrania partii z arcymistrzem.

Oczywiście nie obyło się bez niespodzianki. Nagrodę główną – roczną prenumeratę miesięcznika MAT (z autografem arcymistrza) – za zwycięstwo w partii, zdobył zawodnik

Klubu Szachowego Piątka Skierniewice III 1600 Maciej RAK.

Na zdjęciu numer 37 w naszej galerii, widać pozycję tuż przed zakończeniem pratii. Serdecznie gratulujemy naszemu zawodnikowi!

Poziom sportowy, jaki reprezentowali zawodnicy był bardzo zróżnicowany, ale atmosfera towarzysząca symultanie była wspaniała i ten fakt dobrze rokuje na przyszłość. Chcielibyśmy, aby ta impreza stała się cykliczną i weszła na stałe do kalendarza skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw. Na pewno będzie to z korzyścią dla wizerunku Naszego Miasta i samego święta.

Już teraz w imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy za rok do Skierniewic!

Kroniki Klubowe