Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego P-10 Kutno 2011
14.05.2011

I+ Jan BUDZIŃSKI, I miejsce w kategorii do lat 15

kowalczyk-adam II+ Adam KOWALCZYK, II miejsce w kategorii do lat 15

osinski-maciej III Maciej OSIŃSKI, I miejsce w kategorii do lat 11

W dniu 14 maja 2011 roku, w Kutnie odbyły się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Juniorów Województwa Łódzkiego. Rywalizowano w VI kategoriach wiekowych na przestrzeni IX rund. Wśród walczących o tytuły nie mogło, zabraknąć zawodników Klubu Szachowego PIĄTKA Skierniewice.

Niekwestionowanym zwycięzcą turnieju w kategorii Open, został I+ 1960 Jan Budziński, który wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Województwa Łódzkiego P-10 w kategorii do lat 15.

Drugie miejsce w tej kategorii i tytuł Wicemistrza Województwa P-10 wywalczył II+ 1820 Adam Kowalczyk.

W kategorii do lat 11 Indywidualnym Mistrzem Województwa P-10 został III 1600 Maciej Osiński.

Serdecznie dziękujemy gospodarzowi turnieju Szachowemu Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu w Kutnie, za wspaniałą atmosferę i przygotowanie mistrzostw. Życzymy wszystkim zawodnikom udanych startów w dalszej części sezonu.