Mistrzostwa Przedszkolaków Skierniewice 2011 - podsumowanie

Mistrzostwa Przedszkolaków Skierniewice 2011 - podsumowanie

Mistrzowie Przedszkolaków - Skierniewice 2011

Katarzyna Kamińska Łukasz Pytlos Łukasz Pytlos

W dniu 2 kwietnia 2011 roku w budynku Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Skierniewicach, odbyły się Mistrzostwa Skierniewic Przedszkolaków w szachach.
Turniej oprócz wyłonienia najlepszych szachistów w wieku przedszkolnym jest również formą rekrutacji do I klasy Szkoły Podstawowej Nr 5 o profilu szachowym.

W tegorocznych mistrzostwach - rozegranych w dwóch grupach - wzięło udział 12 dziewczynek oraz 34 chłopców.
Turniej chłopców (A), rozegrany został na dystansie 8 rund w tempie 10 minut na każdego zawodnika, turniej dziewcząt (B) rozegrany został na dystansie 7 rund w tempie 15 minut na każdą zawodniczkę.

Mistrzami Skierniewic Przedszkolaków w 2011 roku zostali
Katarzyna Kamińska oraz Łukasz Pytlos.

Jak na Mistrzów przystało zdobyli komplet punktów w swoich grupach.

Srebrne medale zdobyli: Hanna Przybyszewska (5,5 pkt) i Remigiusz Mądrzycki (7 pkt). Na trzecim miejscu podium stanęli: Jaśmina Glejzer-Michalak (5 pkt) i Mateusz Wysocki (6 pkt).

Najmłodsi sportowcy dzielnie zmagali się z przeciwnikami, a także ze swoim stresem związanym z pierwszym w życiu „poważnym” turniejem.
Każdy zawodnik był zwycięzcą, więc każdy otrzymał nagrodę.

Czy trener Bogusław Boder z tych nowych adeptów ukształtuje kolejnych medalistów w klubie K.S.”Piątka”? Na to musimy poczekać kilka lat.

Kliknij na zdjęcie poniżej - przejdziesz do zdjęć z turnieju:{phocagallery view=category|categoryid=36|limitstart=24|limitcount=3|pluginlink=1}

Kroniki Klubowe