Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 Murzasichle - podsumowanie

Mistrzostwa zakończone, medale rozdane, zawodnicy powrócili do domów. Można spokojnie przeanalizować dokonania naszych zawodników. Na pewno liczyliśmy na więcej, ale z drugiej strony, jeżeli ktoś realnie spojrzał na listy startowe przed mistrzostwami, to widać było że układ sił w poszczególnych grupach, nie jest dla nas korzystny. Czego zabrakło? Na pewno gdybyśmy znali odpowiedź na to pytanie, to by tego nie zabrakło. Teraz pozostaje nam cieszyć się z tego co osiągnęli zawodnicy, z ich poszczególnych sukcesów, które w trakcie turnieju dawały nadzieję, na dobre miejsce.

Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę i serce włożone w turniej, a zwycięzcom i medalistom gratulujemy!

Wyniki końcowe: Aleksandra Tarnowska ::: Tomasz Klepaczka ::: Jan Budziński

Kroniki Klubowe