Mikołajkowy Turniej Szachowy - podsumowanie

Mikołajkowy Turniej Szachowy - podsumowanie

W zakończonym w dniu 04 grudnia 2010 roku, Mikołajkowym Turnieju Szachowym, wystartowało 77 zawodników. Z przyczyn technicznych grających podzielono na dwie grupy.

W turnieju A zagrali nasi najmłodsi zawodnicy, którzy rywalizowali na dystansie 8 rund rozgrywanych w tempie 10 minut na zawodnika.

W turnieju tym, oprócz pucharu dla zwycięzcy i trzech medali za I, II i III miejsce, dodatkowo przyznano puchar i medale dla trzech najlepszych dziewczynek.
Pozostali grający, rywalizowali na dystansie 11 rund w tempie 10 minut na zawodnika i zostali sklasyfikowani w czterech kategoriach wiekowych.

Dzięki hojności sponsorów firmie Ferroxcube Skierniewice oraz Fundacji Wspierania i Rozwoju WiR, zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali pamiątkowe puchary, a zawodnicy zajmujący I, II i III miejsce otrzymali okolicznościowe medale i nagrody rzeczowe.
Ponadto, każdy uczestniczący w turnieju zawodnik, otrzymał upominek.

Przedstawiamy poniżej zwycięzców poszczególnych kategorii.

Turniej A –I klasa SP, rocznik 2003 i młodsi

I miejsce Łukasz Pytlosz Skierniewice 7,0 pkt.
II miejsce Maciej Strzelecki KS Piątka 7,0 pkt.
III miejsce Maciej Ciesielski Skierniewice 7,0 pkt.

W turnieju A nagrodzono trzy najlepsze dziewczynki:

I miejsce Weronika Psyk KS Skierniewice 6,0 pkt.
II miejsce Karolina Orłowska Skierniewice 5,0 pkt.
III miejsce Julia Kucharska Skierniewice 5,0 pkt.

Turniej B – II i III klasa SP, rocznik 2001 i młodsi.

I miejsce Maciej Rak KS Piątka 6,5 pkt.
II miejsce Kacper Aniołkowski Skierniewice 6 pkt.
III miejsce Michał Dzięgielewski Skierniewice 5,5 pkt.

Turniej C – IV, V i VI klasa, rocznik 1998 i młodsi.

I miejsce Radosław Psyk KS Piątka 9,0 pkt.
II miejsce Michał Słomczewski Skierniewice 8 pkt.
III miejsce Mikołaj Zakrzewski Skierniewice 6 pkt.

Turniej D – Open.

I miejsce Jan Budziński KS Piątka 9,5 pkt.
II miejsce Adam Kowalczyk KS Piątka 9,0 pkt
III miejsce Julian Jażdżyk Skierniewice 6,5 pkt.

Turniej E - najlepsze dziewczęta.

I miejsce Aleksandra Tarnowska KS Piątka 9,0 pkt.
II miejsce Małgorzata Budzińska KS Piątka 6,0 pkt.
III miejsce Natalia Najuch KS Piątka 6,0 pkt.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i piękną sportową walkę.

Kroniki Klubowe