PIĘĆ MEDALI „PIĄTKI” !!!
17.01.2024

PIĘĆ MEDALI „PIĄTKI” !!!

To był świetny początek roku dla „Piątki” Skierniewice. Na Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Szachach nasi utalentowani szachiści zdobyli 5 medali w swoich grupach wiekowych.

Niezwykłe sukcesy odniosły nasze dziewczynki, zdobywając wszystkie miejsca na podium w grupie do lat 13. Patrycja Kochanowska stanęła na najwyższym stopniu, zdobywając zaszczytny złoty medal. Srebny medal zdobyła rok młodsza Blanka Wiśniewska, a brązowy przypadł Zuzannie Góreckiej. ????
 
Wśród chłopców również mieliśmy wspaniałe rezultaty. Szymon Boryna zdobył srebrny medal w grupie do lat 13, z wynikiem 5 punktów z 7 partii. W tej samej grupie startował tez Miłosz Boncela. Grzegorz Sułek z kolei stanął na podium zdobywając brązowy medal w grupie do lat 11. ???
 
Na szczególne wyróżnienie zasługuje również wynik Władysława Świderskiego, który zajął V miejsce w grupie chłopców do lat 9, prezentując doskonałą grę. Dodatkowo, Władek oraz Ksawery Żałoba zdobyli III kategorie szachowe, a w tej grupie wystąpili także Bartosz Zajkowski, Ignacy Kaniewski i Maksymilian Budek. ??
 
Cieszymy się z każdego medalu zdobytego przez naszych utalentowanych szachistów i czekamy z niecierpliwością na kolejne wyzwania szachowe! ??