Sukcesy Szachowe Naszego Klubu w tym roku!
31.12.2023

Sukcesy Szachowe Naszego Klubu w tym roku!

W kończącym się roku wzięliśmy udział w wielu prestiżowych turniejach szachowych, a nasi utalentowani gracze osiągnęli imponujące wyniki. Przedstawiamy krótkie podsumowanie naszych sukcesów:
 
Międzynarodowy Turniej Szachowy – Przeworsk 2023
- ? I miejsce: Radosław Psyk (Pierwsza norma na arcymistrza)
 
Finał Ogólnopolski Igrzysk w Szachach – Fojutowo 2023
- ? Mistrzostwo Polski Szkół: SP 5 Skierniewice (Skład drużyny: Jan Durzyński, Szymon Boryna, Miłosz Boncela, Zuzanna Górecka, Blanka Wiśniewska)
 
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych – Darłowo 2023
- ? III miejsce do lat 12: Patrycja Kochanowska
 
Mistrzostwa Polski Kobiet Niesłyszących w Szachach Klasycznych – Kielce 2023
- ? I miejsce: Zuzanna Łukasik
 
Mistrzostwa Polski Kobiet Niesłyszących w Szachach Szybkich – Radom 2023
- ? I miejsce: Zuzanna Łukasik
 
Mistrzostwa Polski Kobiet Niesłyszących w Szachach Błyskawicznych – Radom 2023
- ? I miejsce: Zuzanna Łukasik
 
XLVI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych – Sękocin 2023
- ? II miejsce do lat 23: Radosław Psyk
- ? III miejsce do lat 23: Szymon Boryna
- ? V miejsce do lat 23: Jan Durzyński
 
Indywidualne Mistrzostwa Polski Szkół - Pokrzywna 2023
- ? Zuzanna Górecka: Wicemistrzostwo Polski - D13
- ? Blanka Wiśniewska: Wicemistrzostwo Polski - D11
- ? Antoni Rosa: Wicemistrzostwo Polski - C15
- ? Jan Durzyński: Wicemistrzostwo Polski - C13
- ? Jakub Kochanowski: Wicemistrzostwo Polski - C9
 
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych – Bydgoszcz 2023
- ?️ V miejsce: Zuzanna Górecka D12
 
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich – Bydgoszcz 2023
- ?️ VIII miejsce: Zuzanna Górecka D12
- ?️ VIII miejsce: Szymon Boryna C12
 
Mistrzostwa Międzywojewódzkie w Szachach Klasycznych – Sielpia 2023
- ? I miejsce do lat 14: Zuzanna Górecka
- ? I miejsce do lat 12: Blanka Wiśniewska
- ? I miejsce w punktacji drużynowej: „Piątka” Skierniewice
- ? II miejsce do lat 14: Jan Durzyński
- ? III miejsce do lat 14: Szymon Boryna
 
Mistrzostwa Województwa Juniorów – Spała 2023
- ? Drużynowe Mistrzostwo Województwa Juniorów w Szachach Szybkich (Skład drużyny: Antoni Rosa, Jan Durzyński, Szymon Boryna, Zuzanna Górecka, Patrycja Kochanowska)
 
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych – Spała 2023
- ? I miejsce do lat 12: Patrycja Kochanowska
- ? I miejsce: Patrycja Kochanowska
- ? I miejsce do lat 12: Szymon Boryna
- ? I miejsce do lat 10: Jakub Kochanowski
- ? II miejsce do lat 18: Antoni Rosa
- ? II miejsce do lat 10: Grzegorz Sułek
- ? III miejsce do lat 12: Miłosz Boncela
 
Mistrzostwa Województwa w Szachach Błyskawicznych – Spała 2023
- ? I miejsce do lat 12: Zuzanna Górecka
- ? I miejsce do lat 12: Szymon Boryna
- ? II miejsce do lat 12: Patrycja Kochanowska
- ? II miejsce do lat 12: Miłosz Boncela
- ? II miejsce do lat 14: Jan Durzyński
- ? III miejsce do lat 10: Grzegorz Sułek
 
Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich – Łowicz 2023
- ? I miejsce do lat 18: Zuzanna Górecka
- ? I miejsce do lat 12: Zuzanna Górecka
- ? I miejsce do lat 12: Szymon Boryna
- ? II miejsce do lat 12: Patrycja Kochanowska
- ? II miejsce do lat 12: Grzegorz Sułek
- ? III miejsce do lat 12: Blanka Wiśniewska
 
Szkolne Drużynowe Igrzyska w Szachach - Finał Wojewódzki – Zgierz 2023
- ? I miejsce: Skierniewice
 
Dziękujemy naszym wszystkim zawodnikom, trenerom za reprezentowanie naszych barw na szachownicach! ?? Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów w nadchodzących turniejach! ??