IV Zimowy turniej szachowy w Rawie Mazowieckiej
06.03.2023

IV Zimowy turniej szachowy w Rawie Mazowieckiej

W miniony weekend w Rawie Mazowieckiej odbył się „IV Zimowy Turniej Szachowy”, w którym nasz klub reprezentowali: Antoni Rosa, Zuzia Górecka, Miłosz Boncela oraz nasi najmłodsi szachiści: Władek  Świderski, Eryk Strożek i Szymon Wieczorek.

Antek Rosa okazał się najlepszy w kategorii Open i zdobył I miejsce, bez żadnej porażki na koncie i tylko z dwoma remisami. Z kolei Zuzia Górecka była najlepszą kobietą w turnieju Open i zajęła 5 miejsce w klasyfikacji ogólnej. Miłosz Boncela także zaprezentował się bardzo dobrze, zdobywając II miejsce w kategorii klasy IV-VI.

Nie możemy także zapomnieć o naszych najmłodszych zawodnikach - Władku, Eryku i Szymonie, którzy mimo młodego wieku dali z siebie wszystko i zyskali wiele cennego doświadczenia.

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom za świetne występy i trzymamy kciuki za kolejne turnieje