Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów 2022! MAMY TO!
14.10.2021

W dniach 04-08.10 odbyły się eliminację strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów. Nasz Klub reprezentowała 10 zawodników. W grupie dziewczynek do lat 9 kwalifikację wywalczyła, będąc na pierwszym miejscu Blanka Wiśniewska. Do lat 11, również na I miejscu, kwalifikację uzyskała Patrycja Kochanowska.

Najliczniej była reprezentowana grupa chłopców do lat 9. 3 z 4 zawodników wywalczyło możliwość grania w Finale Mistrzostw Polski, zajmując odpowiednio miejsca: II Miłosz Boncela, IV Grześ Sułek, VI Kubuś Kochanowski. Należy zaznaczyć, że Kubuś zakwalifikował się, jako najmłodszy zawodnik z klubu i jest jedynym w historii "Piątki" pierwszoklasistą któremu się to udało.

W grupie do lat 11 na pierwszym miejscu kwalifikację wywalczył Janek Durzyński, a na III Szymon Boryna. Do lat 13 na drugim miejscu zakwalifikował się Kuba Kowalczyk.

Dzięki tak dobrym wynikom naszych zawodników Klub "Piątka" Skierniewice zajął I miejsce w klasyfikacji drużynowej!

Przesyłamy ogromne gratulację dla Trenerów: Bogusława Bodera i Justyny Świderskiej oraz dla samych Zawodników!

Zadanie Eliminację strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Skierniewice