Zuzanna Łukasik trzecia wśród kobiet w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym "GWIAZDA PÓŁNOCY"
17.05.2021

W dniach 08-14 maja 2021 r. Zuzanna Łukasik brała udział w IX Międzynarodowym Festiwalu Szachowym "GWIAZDA PÓŁNOCY" w Jastrzębiej Górze. Zuzanna stratowała w kategorii Open, dzielnie walcząc na deskach szachowych z dużo silniejszymi zawodnikami. Podczas 9 rozegranych partii przegrała tylko 1 partię z Mistrzem Fide. Finalnie Zuzanna zajęła 3 miejsce wśród Kobiet, oraz 12 miejsce w kategorii Open. Dodatkowo wypełniła normę na kandydata na Mistrza oraz zdobyła I klasę sportową. Przed Zuzią kolejne ważne starty, dlatego życzymy jak najwięcej zwycięstw w rozgrywkach szachowych.

Zadanie IX Międzynarodowy Festiwala Szachowy "GWIAZDA PÓŁNOCY" zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Skierniewice