Podsumowanie wyników "Piątki" w 2020 roku
W Ogólnopolskiej klasyfikacji klubów zajęliśmy II miejsce w Skierniewicach za MKS "Ósemka" Skierniewice, z dorobkiem 29 pkt. (25 w kategorii junior i 4 w kategorii junior młodszy)
Mistrzostwa Polski w szachach klasycznych.
VIII miejsce do lat 20 - Radosław Psyk
Indywidualne Mistrzostwa Polski Szkół – Pokrzywna 2020
Mistrzostwo Polski – Patrycja Kochanowska
Wicemistrzostwo Polski – Zuzanna Górecka
Wicemistrzostwo Polski – Szymon Boryna
III miejsce – Antoni Rosa
III miejsce – Franciszek Bartosik
Drużynowe Mistrzostw Polski Szkół – Igrzyska Dzieci – Szklarska Poręba 2020
Wicemistrzostwo Polski - SP 5 Skierniewice
Skład drużyny : Antoni Rosa, jan Durzyński, Szymon Boryna, Jakub Kowalczyk i Zuzanna Górecka
Drużynowe Wicemistrzostwa Polski klas I – III - Poronin 2020
Drużynowe Wicemistrzostwo Polski – SP 5 Skierniewice
Skład drużyny: Jan Durzyński, Szymon Boryna, Szymon Waszut, Patrycja Kochanowska i Zuzanna Górecka.
Drużynowe Mistrzostw Polski Szkół – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Szklarska Poręba 2020
III miejsce – SP 5 Skierniewice - Skład drużyny: Mateusz Wysocki, Franciszek Bartosik, Maria Sokół i Zuzanna Łukasik.
Mistrzostwa Polski w szachach klasycznych.
VIII miejsce – Zuzanna Górecka
Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych - Wrocław
IV miejsce - Radosław Psyk
IX miejsce - Jan Durzyński
Międzynarodowy Turniej Szachowy – Jastrzębia Góra
I miejsce – Zuzanna Górecka
III miejsce – Patrycja Kochanowska
Mistrzostwa Międzywojewódzkie - Spała
I miejsce - Antoni Rosa
II miejsce - Jan Durzyński
III miejsce - Patrycja Kochanowska
IV miejsce - Jakub Kowalczyk
Mistrzostwa Województwa w szachach szybkich - Spała
I miejsce Mateusz Wysocki
I miejsce - Zuzanna Łukasik
I miejsce - Blanka Wiśniewska
I miejsce - Zuzanna Górecka
I miejsce - Miłosz Boncela
I miejsce - Szymon Boryna
II miejsce - Jan Durzyński
II miejsce - Antoni Rosa
III miejsce - Szymon Waszut
III miejsce - Jakub Kochanowski
Mistrzostwa Województwa w szachach szybkich - Spała
I miejsce - Zuzanna Łukasik
I miejsce - Mateusz Wysocki
I miejsce - Zuzanna Górecka
I miejsce - Antoni Rosa
I miejsce - Jan Durzyński,
I miejsce - Miłosz Boncela,
II miejsce - Blanka Wiśniewska
II miejsce - Grzegorz Sułek,
III miejsce - Szymon Boryna
III miejsce - Jakub Kochanowski