Turniej "Mikołajkowy" 2019!
14.12.2019

W minioną sobotę “Piątka” zorganizowała kolejny turniej Mikołajkowy, uczestniczyło w nim ponad 70 zawodników.

W turnieju “Dzieci” z kompletem punktów zwyciężył Franciszek Petrykowski, drugie miejsce zajęła Blanka Wiśniewska a trzecie miejsce Maja Wysocka.

W turnieju “Open” pierwsze miejsce zajął Radosław Psyk przed Maciejem Rakiem i Michałem Słomczewskim. Najlepszą zawodniczką turnieju “Open” została Zuzanna Łukasik przed Marią Sokół oraz Julią Hanuszkiewicz.

W kategorii do lat 11 zwyciężył Antoni Rosa przed Jakubem Kowalczykiem, a trzecie miejsce zajął Antoni Bartosik. W kategorii do lat 9 na pierwszym miejscu uplasował się Jan Durzyński przed Zuzanną Górecką i Katarzyną Łukasik.

Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a dla zwycięzców turnieju były medale i puchary. Najlepszej szóstce zawodników KSz „Piątka” wręczono puchary za osiągnięcia w 2019 r. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bardzo dziękujemy Centrum Nauki Języka Angielskiego Londynek za ufundowanie kubków dla wszystkich uczestników oraz
Piotrowi Waszutowi za udostępnione zdjęcia ?