Podbój Gór Opawskich

W miejscowości Pokrzywna, w pięknej scenerii Gór Opawskich rozpoczął się w dniu 30 stycznia jubileuszowy, już dwudziesty Międzynarodowy Turniej o Puchar Gór Opawskich. Zawodnicy naszego klubu co roku trenują tam przed Mistrzostwami Polski, które będą rozgrywane już za 2 – 3 miesiące. Turniej w Pokrzywnie oprócz możliwości spróbowania swych sił z zagranicznymi Mistrzami i Arcymistrzami pozwala też miło spędzić czas przy stole tenisa stołowego oraz na ośnieżonych zboczach górskich.

W tym roku turniej główny zgromadził zawodników z 5 krajów. Na liście startowej króluje Mistrz z Ukrainy GM Shishkin Vadim z rankingiem 2515. Piątkę Skierniewice reprezentują: Mateusz Kołosowski (11 miejsce na liście startowej), Tomasz Klepaczka (22), Jan Budziński (25), Magdalena Kowara (32), Aleksandra Tarnowska (36), Adam Kowalczyk (41).

Równolegle obok turnieju głównego rozgrywane są zawody dla młodszych adeptów królewskiego sportu. W turnieju dziecięcym rozgrywanym w kategorii do lat 12, nasz klub reprezentują: Natalia Najuch (5), Filip Gwardecki (10), Mikołaj Zakrzewski (11), Julia Wójcik (13).

Wszystkim zawodnikom życzymy wielu wygranych partii !!!

Zobacz tabelę wyników:

Juniorzy

Seniorzy

Kroniki Klubowe