Ranga i nazwa turnieju | Kategoria | Miejsce | Miejscowość |
Rok 2023 |
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w rozwiązywaniu zadań szachowych | Juniorzy do lat 23 | II | Sękocin |
Rok 2022 |
Mistrzostwa Polski do lat 20 | | I | Karpacz |
Rok 2013 |
Mistrzostwa Europy w Szachach Klasycznych | C12 | Udział | Budva |
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych | C14 | XXX | Budva |
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich | C12 | XV | Budva |
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich | C12 | XV | Warszawa |
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych | C12 | III | Warszawa |
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych | C12 | III | Wałbrzych |
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych | C12 | V | Olsztyn |
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich | C12 | IV | Olsztyn |
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół | Szkoły Podstawowe | I | Solina |
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Szkół | Szkoły Podstawowe | I | Wieluń |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych | C11 | I | Soczewka |
Mistrzostwa Województwa w Szachach Błyskawicznych | C11 | I | Soczewka |
Międzynarodowy Festiwal im. Akiby Rubinsteina | Open D | Udział | Polanica |
Puchar Gór Opawskich | Zaw. rank. do 2000 | I; norma na k | Pokrzywna |
Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina | Open B | Udział | Polanica |
Festiwal Szachowy Gwiazda Północy | C18 | III | Jastrzębia Góra |
Z Szachami Przez Polskę | Open | III | Zakopane |
Puchar Prezydenta w Szachach Błyskawicznych | C14 | I | Skierniewice |
Sobotni Turniej Szachowy | C16 | I | Skierniewice |
Sobotni Turnie Mikołajkowy | C12 | I | Skierniewice |
Memoriał im. Janusza Heka | Open | I | Puszcza Mariańska |
Rok 2012 |
Mistrzostwa Europy Szybkie | 10 lat | II | Banja Vrucica |
Mistrzostwa Europy Błyskawiczne | 10 lat | V | Banja Vrucica |
Mistrzostwa Europy Rozwiązywanie Zadań | 10 lat | III | Banja Vrucica |
Mistrzostwa Europy Błyskawiczne | 10 lat | I | Warszawa |
Mistrzostwa Polski Klasyczne | 10 lat | III | Poronin |
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych | Junior | II | Łazy |
Mistrzostwa Polski Szybkie | 10 lat | VI | Warszawa |
Mistrzostwa Polski Błyskawiczne | 10 lat | IV | Warszawa |
Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych | Junior | I | Pabianice |
Międzynarodowy Turniej im. Makarczyka | 12 lat | I | Łódź |
Rok 2011 |
Mistrzostwa Świata Szkół | 10 lat | IV | Kraków |
Mistrzostwa Polski Ekstraliga | Junior | VII | Ustroń |
Mistrzostwa Europy Szybkie | 10 lat | I | Warszawa |
Mistrzostwa Europy Klasyczne | 10 lat | XL | Albena |
Mistrzostwa Polski Błyskawiczne | 10 lat | I | Warszawa |
Mistrzostwa Polski Klasyczne | 10 lat | II | Mielno |
Międzynarodowy Turniej Szachowy | Rank. do 1800 | I | Zakopane |
Ogólnopolski Turniej Szachowy | 10 lat | I | Łowicz |
Rok 2010 |
Mistrzostwa Polski Błyskawiczne | 8 lat | II | Warszawa |
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego | 8 lat | I | Soczewka |
Międzynarodowy Turniej im. Makarczyka | 10 lat | I | Łódź |
Szachowy Turniej Cztery Pory Roku - Zima | Open | XII | Puszcza Mariańska |
Rok 2009 |
Mistrzostwa Klubu w Szachach Klasycznych | Junior | VIII | Skierniewice |
Ogólnopolski Turniej Szachowy Cztery Pory Roku - Lato | Junior | I | Puszcza Mariańska |
Ogólnopolski Turniej Cztery Pory Roku Wiosna | Junior | I | Puszcza Mariańska |