Aleksandra Tarnowska

Tarnowska Aleksandra
Data urodzenia:
17.01.1996r.
Kategoria:
I+
Ranking krajowy:
1807
Ranking FIDE:
1807
Numer licencji:
00200017

Osiągnięcia turniejowe

Ranga i nazwa turnieju Kategoria Miejsce Miejscowość
Rok 2013
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych D18 XXII Budva
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich D18 X Budva
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich D18 XVIII Warszawa
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych D18 XII Warszawa
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych D18 VII Olsztyn
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich D18 XI Olsztyn
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych D18 IV Szczyrk
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Pondgimnazjalne IV Solina
VII Fantazja Ułańska Kobiety XI Puszcza Mariańska
Puchar Prezydenta w Szachach Błyskawicznych kobiety II Skierniewice
Rok 2012
Mistrzostwa Europy Szybkie 16 lat III Banja Vrucica
Mistrzostwa Europy Błyskawiczne 16 lat III Banja Vrucica
Mistrzostwa Polski Szybkie 16 lat VII Warszawa
Mistrzostwa Polski Błyskawiczne 16 lat V Warszawa
Mistrzostwa Województwa Klasyczne 16 lat I Księże Młyny
Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych Junior II Pabianice
Ogólnopolski Turniej o Puchar Gór Opawskich Kobiety I Pokrzywna
Międzynarodowy Turniej im. Makarczyka Kobiety I Łódź
Rok 2011
Mistrzostwa Świata Szkół 14 lat X Kraków
Mistrzostwa Polski Ekstraliga Junior VII Ustroń
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego 16 lat I Łączna
Mistrzostwa Województwa Klasyczne 16 lat II Księże Młyny
Międzynarodowy Turniej Regions Cup Junior I Spała
Ogólnopolski Turniej o Puchar Gór Opawskich Kobiety I Pokrzywna
Ogólnopolski Turniej Szachowy Kobiety I Łowicz
Rok 2010
Mistrzostwa Polski Ekstraliga Junior V Ustroń
Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych Junior I Karpacz
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego 14 lat I Soczewka
Mistrzostwa Województwa 14 lat I Księże Młyny
Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych Junior I Wieluń
Międzynarodowy Turniej Karkonosze 2010 Kobiety II Karpacz
Międzynarodowy Turniej Regions Cup Junior I Spała
Ogólnopolski Turniej o Puchar Gór Opawskich Kobiety III Pokrzywna
Ogólnopolski Turniej Szachy Łączą Pokolenia Kobiety III Teresin
Turniej Cztery Pory Roku - Zima Open V Puszcza Mariańska
Rok 2009
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych Junior IV Pokrzywna
Mistrzostwa Polski w Szachach Aktywnych Junior IX Koszalin
Mistrzostwa Polski Ekstraliga Junior VIII Chotowa
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych Junior X Koszalin
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych Junior XIII Chotowa
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych Junior I Księże Młyny
Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych Junior II Skierniewice
Międzynarodowy Turniej Szachowy Puchar Gór Opawskich Junior I Pokrzywna
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior III Skierniewice
Rok 2008
Mistrzostwa Polski I Liga - awans do Ekstraklasy Junior I Gorzów
Mistrzostwa Polski w Szachach Aktywnych Junior II Lublin
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych Junior II Lublin
Mistrzostwa Polski w Szachach Przyspieszonych Junior III Lublin
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego Junior I Księże Młyny
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych Junior I Księże Młyny
Międzynarodowy Turniej Szachowy Junior I Polanica Zdrój
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom Junior I Łódź
Ogólnopolskie Grand Prix PKO BO Junior I Warszawa
Rok 2007
Mistrzostwa Polski II Liga - awans do I Ligi Junior II Lublin
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych Junior I Chotowa
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego Junior II Księże Młyny
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych Junior I Księże Młyny
Międzynarodowy Memoriał im. Makarczyka Junior III Łódź
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom Junior I Łódź
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior I Olkusz
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior I Skierniewice
Ogólnopolski Turniej Talentów Junior II Łódź
Rok 2006
Mistrzostwa Świata Junior XV Gruzja
ME w Szachach Przyspieszonych Junior II Warszawa
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych Junior I Chotowa
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych Junior I Kołobrzeg
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych Junior I Biała
Międzynarodowy Turniej Krajów Nadbałtyckich Junior I Estonia
Międzynarodowy Turniej Szachowy Junior I Polanica Zdrój
Rok 2005
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych Junior I Biała
Międzynarodowy Turniej Szachowy Junior III Warszawa
Międzynarodowy Turniej Szachowy Junior III Kołobrzeg
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom Junior I Łódź
Rok 2004
Mistrzostwa Polski w Szachach Aktywnych Junior I Częstochowa
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych Junior I Biała
Międzynarodowy Turniej Szachowy Junior III Łódź
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom Junior III Łódź
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior III Olkusz

Kroniki Klubowe