Jan Budziński

Budziński Jan
Data urodzenia:
03.05.1996r.
Kategoria:
I++
Ranking krajowy:
2054
Ranking FIDE:
2054
Numer licencji:
00200015

Osiągnięcia turniejowe

Ranga i nazwa turnieju Kategoria Miejsce Miejscowość
Rok 2013
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich C10 XVI Warszawa
Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych C10 XIII Warszawa
Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych C10 Udział Szczyrk
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych C10 Udział Olsztyn
Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich C10 Udział Olsztyn
Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych C11 IV Suchedniów
Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych C11 V Soczewka
Międzynarodowy Festiwal im. Akiby Rubinsteina Open D Udział Polanica
Puchar Gór Opawskich C12 III Pokrzywna
VII Fantazja Ułańska Open VII Puszcza Mariańska
Sobotni Turniej Szachowy C12 II Skierniewice
V Grand Prix Gór Swiętokrzyskich C10 I Małogoszcz
Puchar Prezydenta w Szachach Błyskawicznych C14 III Skierniewice
2012
Mistrzostwa Europy Szybkie 16 lat VI Banja Vrucica
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego 16 lat III Księże Młyny
Mistrzostwa Województwa Klasyczne 16 lat II Księże Młyny
Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych Junior II Pabianice
2011
Mistrzostwa Świata Szkół 14 lat XII Kraków
Mistrzostwa Polski Ekstraliga Junior VII Ustroń
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego 16 lat I Łączna
Mistrzostwa Województwa Klasyczne 16 lat I Księże Młyny
Mistrzostwa Województwa Szybkie Open I Kutno
Międzynarodowy Turniej Regions Cup Junior I Spała
Ogólnopolski Turniej Szachowy 16 lat II Łowicz
Ogólnopolski XVI Bielański Turniej Szachowy Open I Warszawa
Turniej Szachowy X lecie Klubu Szachowego 16 lat I Nieborów
2010
Mistrzostwa Polski Ekstraliga Junior V Ustroń
Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych Junior I Karpacz
Międzynarodowy Festiwal Szachowy Open B III Polanica Zdrój
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego 14 lat I Soczewka
Mistrzostwa Województwa 14 lat II Księże Młyny
Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych Junior I Wieluń
Ogólnopolski Turniej Puchar Gór Opawskich 14 lat III Pokrzywna
Ogólnopolski XV Turniej Bielański Open II Warszawa
Ogólnopolski Turniej Szachy Łączą Pokolenia 14 lat I Teresin
Turniej Cztery Pory Roku - Zima Open I Puszcza Mariańska
2009
MP w Szachach Przyspieszonych Junior IV Koszalin
MP Ekstraliga Junior VIII Chotowa
MP w Szachach Klasycznych Junior XVI Chotowa
Mistrzostwa Woj. Szkół Podstawowych Junior II Księże Młyny
Mistrzostwa Woj. w Szachach Szybkich Junior II Księże Młyny
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior II Otwock
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior III Skierniewice
2008
MP I Liga - awans do Ekstraklasy Junior I Gorzów
MP w Szachach Aktywnych Junior II Lublin
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego Junior II Księże Młyny
Mistrzostwa Woj. Klasyczne Junior III Księże Młyny
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom Junior II Łódź
Ogólnopolskie Grand Prix PKO BO Junior II Warszawa
2007
MP Szkół Podstawowych Junior I Chotowa
Mistrzostwa Makroregion Centralnego Junior III Księże Młyny
Międzynarodowy Memoriał im. Makarczyka Junior I Łódź
Ogólnopolski Szachowy Turniej Talentów Junior I Łódź
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom Junior I Łódź
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior II Skierniewice
2006
MP Szkół Podstawowych Junior I Chotowa
Mistrzostwa Makroregion Centralnego Junior III Sulejów
Mistrzostwa Woj. Klasyczne Junior I Biała
Międzynarodowy Turniej Krajów Nadbałtyckich Junior III Estonia
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior I Michałowice
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior III Wieluń
2005
Mistrzostwa Makroregion Centralnego Junior I Sulejów
Mistrzostwa Woj. Klasyczne Junior I Biała
Międzynarodowy Turniej Szachowy Junior II Warszawa
Ogólnopolski Puchar Prezesa Art.-Dom Junior I Łódź
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior I Wieluń
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior I Częstochowa
2004
MP Szachach Przyspieszonych Junior III Kołobrzeg
Mistrzostwa Makroregionu Centralnego Junior III Kielce
Mistrzostwa Woj. w Szachach Klasycznych Junior II Biała
Międzynarodowy Turniej Szachowy Junior II Warszawa
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior I Grodzisk Maz.
Ogólnopolskie Mistrzostwa Podhala Junior II Rabka
2003
Ogólnopolski Turniej Szachowy Junior I Skierniewice

 

Kroniki Klubowe