2011 Turnieje rangi mistrzowskiej

Andrzej Osiński,

Wyniki zawodników Klubu Szachowego Piątka Skierniewice w mistrzowskich turniejach indywidualny i drużynowych w 2011 przedstawiają się następująco:

Nazwa turnieju Zajęte miejsce Nazwisko i imię
Indywidualne Mistrzostwa Europy w Szachach Klasycznych - Albena XL Radosław Psyk
Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga Juniorów - Ustroń VII Klub Szachowy Piątka Skierniewice - drużyna w składzie: Tomasz Klepaczka, Jan Budziński, Kamil Osiński, Aleksandra Tarnowska, Emil Osiński, Radosław Psyk
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Licealnych - Karpacz II Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa - drużyna w składzie: Mateusz Kołosowski, Tomasz Klepaczka, Krzysztof Kowalski, Magdalena Kowara
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Klasycznych - Mielno II Radosław Psyk
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych - Warszawa I Radosław Psyk
Indywidualne Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich - Warszawa I Radosław Psyk
Indywidualne Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich - Warszawa I Mateusz Kołosowski
Indywidualne Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych - Łączna I Emil Osiński
Indywidualne Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych - Łączna I Jan Budziński
Indywidualne Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych - Łączna I Aleksandra Tarnowska
Indywidualne Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych - Łączna I Maciej Strzelecki
Indywidualne Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych - Łączna II Maciej Rak
Indywidualne Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych - Łączna II Kamil Osiński
Indywidualne Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych - Łączna II Maciej Ciesielski
Indywidualne Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych - Łączna II Małgorzata Budzińska
Indywidualne Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych - Łączna III Maciej Osiński
Indywidualne Mistrzostwa Makroregionu w Szachach Klasycznych - Soczewka III Tomasz Klepaczka
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych - Księże Młyny I Emil Osiński
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych - Księże Młyny I Jan Budziński
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych - Księże Młyny I Szymon Karwat
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych - Księże Młyny I Maciej Strzelecki
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych - Księże Młyny II Maciej Rak
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych - Księże Młyny II Natalia Najuch
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych - Księże Młyny II Kamil Osiński
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych - Księże Młyny II Adam Kowalczyk
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych - Księże Młyny II Aleksandra Tarnowska
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych - Księże Młyny III Małgorzata Budzińska
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich - Kutno I Jan Budziński
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich - Kutno I Maciej Osiński
Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Szachach Szybkich - Kutno II Adam Kowalczyk

Kroniki Klubowe