Nagrody Prezydenta Miasta Skierniewice dla najlepszych sportowców - szachistów rozdane!

Nagrody Prezydenta Miasta Skierniewice dla najlepszych sportowców - szachistów rozdane!
fot. Urząd Miasta Skierniewice

W dniu 13 listopada 2017 roku młodzi skierniewiccy sportowcy oraz ich trenerzy odebrali nagrody od Prezydenta Miasta Skierniewice. Nagrody przyznawane są od kwietnia tego roku zawodnikom oraz trenerom skierniewickich klubów za wysokie wyniki sportowe osiągnięte na arenach w kraju i zagranicą.

Wśród najlepszych sportowców nie mogło zabraknąć szachistów KS Piątka Skierniewice oraz ich trenera. Nasi utalentowani zawodnicy spełnili wszystkie kryteria uprawniające ich do odebrania nagród i liczną grupą reprezentowali nasz klub w skierniewickim Ratuszu. Nagrodzeni zawodnicy to: Maria Sokół, Zuzanna Łukasik, Mateusz Wysocki, Jakub Mechliński, Radosław Psyk i Franciszek Bartosik oraz trener Bogusław Boder. Po uroczystym wręczeniu nagród przez Wiceprezydenta Jarosława Chęcielewskiego wszyscy sportowcy mogli chwilę porozmawiać z przedstawicielami władz miasta, przy słodkim poczęstunku.

Ogromne gratulacje dla naszych szachistów, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy, poświęceniu i zaangażowaniu, wciąż plasują się w czołówce Polski, a deski Europy i świata także nie są im groźne! Podziękowania również dla trenera, który z ponad 30 letnim doświadczeniem nadal zdobywa ze swoimi zawodnikami najwyższe trofea, nie tracąc entuzjazmu i zapału do dalszej pracy z młodzieżą.

Nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy i czekamy na kolejne sportowe sukcesy!

Justyna Łukasik

Kroniki Klubowe